Victrix na Slovensku

Spoločnosť Black Area s.r.o. sa v roku 2021 stala výhradným dovozcom a distribútorom exkluzívnych na vysokú presnosť zameraných produktov Talianskeho výrobcu Victrix Armaments. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme s výberom.

Aktuálny katalóg a cenník produktov Victrix Armaments pre rok 2021*

*Ceny v katálógu sú bez DPH

VICTRIX ARMAMENTS

je výrobcom ktorého hlavným cieľom a zameraním je najvyššia miera precíznosti vo výrobe. Viac než 50 rokov skúseností v zbraňovom priemysle a vysoko-precíznom strojárstve. Dizajn, výroba a in-house testovanie všetkých streleckých systémov zaručuje najvyššiu mieru presnosti a kvality. Zvoľte si z dvoch kategórii produktov Victrix Professional a Victrix Sporting.

VICTRIX PROFESSIONAL

Tvorcovia precíznosti. Vieme čo znamená dôsledne predpokladať možný vývoj a prispôsobiť sa nečakaným zmenám. Systémy Victrix Professional boli ergonimicky navrhnuté s úmyslom umožniť tú najvhodnejšiu voľbu. Získate tak vyššiu šancu na úspech, absolútnu bezpečnosť a spoľahlivosť.

VICTRIX SPORTING

Silne veríme v inovácie študujeme nové riešenia ktoré aplikujeme na naše komponenty od úplného počiatku. Naše systémy sú vytvorené s Anima® s cieľom stať sa partnerom pre tých najlepších strelcov. Dizajnujeme presné pušky do rúk športových strelcov mieriacich na úspech.

Vložiť komentár