O značke MAGTECH

Od svojho založenia v roku 1990 sa Magtech stala jednou z najúspešnejších značiek munície na svete, vybudovala si svoju povesť na kvalite, konzistencii a spoľahlivosti. Od športovej streľby po sebaobranu, taktické aplikácie a aplikácie na presadzovanie práva, Magtech ponúka širokú škálu produktov pre každú potrebu.

Magtech je členom CBC Global Ammunition, holdingu pre skupinu spoločností pôsobiacich v medzinárodnom odvetví munície: CBC Brazil, Magtech Ammunition USA, MEN Germany a Sellier & Bellot Czech Republic.

Táto strategická aliancia spolu tvorí jednu z najväčších korporácií munície na svete a má viac ako 300-ročné skúsenosti s výrobou malých a stredných kalibrov.

Magtech – strelivo pre celý svet

Komplexný sortiment výrobkov CBC Global Ammunition sa vyváža do viac ako 100 krajín, čo zodpovedá potrebám vojenských, policajných a komerčných trhov. CBC Global Ammunition je dnes jedným z najväčších dodávateľov munície pre NATO a spojenecké sily na celom svete.

CBC Global Ammunition má svoje ústredie a tri výrobné závody v Brazílii (kde sa vyrábajú výrobky Magtech), dva závody v Európe – MEN v Nemecku a Sellier & Bellot v Českej republike – a jednu dcérsku spoločnosť v Minnesote – Magtech Ammunition Inc, ktorá pôsobí ako hlavný distribútor na americký trh.

Operácie globálnej munície CBC spolu zamestnávajú viac ako 3 500 kvalifikovaných pracovníkov a ročne vyprodukujú viac ako 1,5 miliardy nábojov.

CBC Global Ammunition (výrobca munície Magtech) je poprednou značkou obrany v segmente malých kalibrov. CBC je svetový líder v oblasti munície pre prenosné zbrane a jeden z hlavných dodávateľov NATO, Obranná munícia CBC sa nachádza vo viac ako 50 krajinách a je kvalifikovaná niektorými z najnáročnejších vojenských síl, vrátane, ale nielen, tých, ktoré sú uvedené nižšie:

Vložiť komentár